Perfect Nutrition Xtramin

Perfect Nutrition Xtramin

perfect-nutrition-xtramin-pro-2700

Perfect Nutrition Xtramin (250 tablet) peynir altı suyu Proteini konsantresinden ve peynir altı suyu proteinin hidroliz atından üretilen, temel ve temel olmayan Amino Asit tabletleridir. Kreatin ve Alanin içeren bu ürün özel olarak mukavemet sporcuları için üretilmiştir. Yavaş ve sabit salınımıyla Xtramin Pro 2700 ‘ün içindeki Amino Asitler birkaç saat içinde eşit bir şekilde salgılanarak vücudunuzun uzun süreli Amino Asit ihtiyacını karşılar. Vücudunuzda Perfect Nutrition Xtramin Pro 2700 bulunması sayesinde vücudun Kas-Protein sentezinde sabit bir artış ve kasın korunumunu sağlayan sürekli ve yeterli miktarda Amino Asit temini sağlanırken uzun süreli geliştirici maddeler yağsız kas kütlesini arttırır.

Kullanım:  Perfect Nutrition Xtramin Pro 2700 günde 4 kez 2 tablet olacak şekilde alınabilir.Sabah kalkınca 2 tablet, egzersizden önce 2 tablet, egzersizden hemen sonra 2 tablet  ve yatmadan önce 2 tablet olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Bu ürüne ONLİNE ALIŞVERİŞ ÜRÜN SİTEMİZDEN sahip olabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>